Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

NOVOSTI

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

[JOŠ JEDNA POBJEDA U POSLJEDNJIM TRENUCIMA]

Još jedna dramatična utakmica na SC Jure Bakotića započela je pritiskom naše ekipe prema vratima Kamena u želji da što prije riješimo pitanje pobjednika i ostanemo u borbi za treće mjesto. I kada gol ne pada nakon prilika iz igre, u 24. minuti Barada sjajno pogađa za 1:0 iz slobodnog udarca. Sve do 53. minute mreže su mirovale kada je raspoloženi gostujući napadač Stanić pobjegao našoj obrani i mirno pogodio za 1:1. Nakon izjednačenja gosti su kao i većinu susreta uglavnom orijentirani na obranu, a naša ekipa ne uspijeva iskoristiti nekoliko prilika i poluprilika za vraćanje vodstva. U 84. minuti gosti ostaju s igračem manje, a već u 88. minuti, samo dvije minute nakon što je ušao u igru, mladi Ivan Carev pogađa za 2:1 i konačan rezultat utakmice. Podsjetimo da je Carev na isti način, u posljednjim sekundama, zabio i Vodicama u prethodnoj domaćoj utakmici. Čestitke ekipi i trenerima! Već u subotu gostujemo u Metkoviću gdje nas dočekuje vrlo dobra ekipa Neretve.

#goskkastela #nkgoskkastela #crvenobijeli #kastela #kaštel #kastelgomilica #kaštelgomilic #nogomet #football #dalmacija #dalmatia #croatia #hrvatska #jako #jakohrvatska #weareteam 🔴⚪
... See MoreSee Less

5 hours ago

#goskkastela #nkgoskkastela #crvenobijeli #kastela #kaštela #kastelgomilica #kaštelgomilica #nogomet #football #dalmacija #dalmatia #croatia #hrvatska #jako #jakohrvatska #weareteam 🔴⚪Image attachmentImage attachment

[24. KOLO 3. NL JUG]

Nema odmora za naše seniore, nakon minimalnog poraza na gostovanju kod Uskoka u petak, već sutra se igra novo ligaško kolo, a u Kaštel Gomilicu stiže ekipa Kamena. Pobjedom ostajemo u borbi za visoko treće mjesto, dok gosti ove godine dosta mirnije ulaze u završnicu prvenstva s obzirom na stanje na ljestvici. Sretno ekipi i trenerima! Vidimo se sutra na SC Jure Bakotić od 16:30h!

Frane Perković ⚽️

#goskkastela #nkgoskkastela #crvenobijeli #kastela #kastelgomilica #nogomet #football #dalmacija #dalmatia #croatia #hrvatska #školanogomet #jako #jakohrvatska #weareteam 🔴⚪

2 days ago

PIONIRI

PIONIRI II

KADETI

JUNIORI

#goskkastela #nkgoskkastela #crvenobijeli #kastela #kastelgomilica #nogomet #football #dalmacija #dalmatia #croatia #hrvatska #školanogometa #jako #jakohrvatska #weareteam 🔴⚪

[PORAZ NA KLISU]

Tvrda i borbena utakmica u kojoj su u prvom poluvremenu dominirali domaćini, igralo se uglavnom pred naših 16m al bez izglednih prilika za pogodak i velikih opasnosti po našeg vratara Ninčevića. Drugo poluvrijeme situacija obrnuta, naša momčad prebacila je igru pred vrata gostiju no bez konkretnijih prilika. I kad se činilo da će utakmica završit bez pobjednika, što bi bio i najpošteniji ishod utakmice, mladi Vulikić iskorištava nepažnju naše obrane i pogađa za 1:0 i pobjedu Uskoka. U sljedećem kolu, koje je na rasporedu već u srijedu 17.04.2024 od 16:30h u Kaštel Gomilicu stiže ekipa Kamena.